DRN par auto riepām PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 02 December 2009

Jautājums: Uzņēmums ieved Latvijā un tirgo lietotas auto riepas vieglajiem automobiļiem. Vai par lietotām riepām ir jāaprēķina DRN? Ja nodoklis ir jāaprēķina, tad kāds?

Lasīt tālāk...
 
Stikla pudelīšu svara noteikšana PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 02 December 2009

Jautājums: Uzņēmums ieved smaržas no Igaunijas. DRN tiek maksāts par stikla pudelīti un kartona kastīti. Piegādātājs nenorāda iepakojuma svaru un veidu. Kartona kastīti uzņēmums nosver pats un sastāda aktu saskaņā ar 16.06.2007 MK noteikumu Nr. 404 9. pielikumu. Savukārt, stikla pudelītes nosvērt nav iespējams, jo tajās ir smaržas. Kā uzņēmums var noteikt stikla pudelītes svaru, neizlejot no tās smaržas?

Lasīt tālāk...
 
DRN par iepakojumiem PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 02 December 2009

Jautājums: Mūsu uzņēmums saņēmis no Igaunijas iekārtas, kuras tiks uzstādītas citā uzņēmumā. Iekārtas ietītas papīrā, sapakotas koka kastēs, kuras aptītas ar metāla lentu. Kādām jābūt mūsu uzņēmuma darbībām attiecībā uz dabas resursu nodokli, lai pareizi noformētu dokumentus, aprēķinātu un samaksātu nodokli, kam un kādas atskaites jāiesniedz?

Lasīt tālāk...
 
DRN par iepakojumu, kurā atvesta prece PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 02 December 2009

Jautājums: Uzņēmums ieved Latvijā elektroinstrumentu no Eiropas. Elektroinstruments iepakots plastmasas kastē un vēl kartona kastē. Vai jāaprēķina un jāmaksā dabas resursu nodoklis?

Lasīt tālāk...
 
Kravas transporta pavadzīmē nenorāda iepakojuma materiāla veidu un svaru PDF Drukāt E-pasts
Friday, 07 August 2009

Jautājums: Uzņēmuma piegādātājs kravas transporta pavadzīmē norāda kravas bruto svaru, bet nenorāda iepakojuma materiāla veidu un svaru. Vai šādā gadījumā var aprēķināt dabas resursu nodokli piemērojot lielāko nodokļa likmi no Dabas resursu nodokļa likuma 7. pielikuma?

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 1 - 5 no 43
Vēl par šo tēmu:
Sadaļa veidota kopā ar
Latvijas Zaļais punkts