Kas ir nepieciešams RSS lietošanai? PDF Drukāt E-pasts

RSSLai saņemtu informāciju par jaunākajām ziņām vai ierakstiem no jūsu iecienītākajiem interneta resursiem, jums ir nepieciešama kāda no RSS lasītājprogrammām (RSS feed reader).

Lielākā daļa no šīm programmām ir bezmaksas. Vienkāršāk tās būs atrast, ja izmantosies kādu no interneta resursu meklētājiem. Meklēt var "RSS reader" vai arī konkrētu programmu, piemēram, 'RSSOwl', 'FeedReader', 'SharpReader', 'FeedDemon' u.c.

Pēc programmas lejupielādēšanas un uzstādīšanas datorā, iekopējiet doto RSS adresi RSS lasītājā (sk. oranžās norādes modulī "RSS padeve"). Ja nezināt, kā tieši to izdarīt, pameklējiet RSS lasītāja "Help" sadaļu un meklējiet "add feed". Atverot RSS lasītāju, jūs redzēsiet jaunākās ziņas, ko piedāvā jūsu izvēlētie interneta resursi.

Arī interneta pārlūkprogrammām, kā atsevišķi papildinājumi tiek piedāvāti RSS lasītāji. Piemēram, 'Mozilla Firefox' lietotājiem tiek piedāvāta programma 'Sage', pārlūkprogramā 'Opera' RSS lasītājs ir iebūvēts, savukārt 'Internet Explorer' var izmantot lasītāju 'Pluck'. Jaunākajās pārlūkprogrammu versijās šis iespējas, visticamāk, būs iebūvētas.